Wywiad z Adamem Stecem przed zbliżającym się Rajdem Świdnickim-KRAUSE

Jestem kilka dni przed swoim debiutem w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Bardzo intensywnie przygotowywaliśmy się do tego sezonu, ciężko zliczyć wszystkich znakomitych kierowców i pilotów z którymi trenowaliśmy w ostatnich tygodniach. Wojciech Chuchała, Filip Nivette, Robert Hundla, Jakub Wróbel – każdemu z osobna dziękujemy za poświęcony dla nas czas. Dzięki nim wiemy w którym miejscu się znajdujemy, nad czym musimy pracować i ile jeszcze przed nami, aby złapać właściwe tempo umożliwające rywalizację w czołówce.

Rajd Świdnicki to piękny klasyk w kalendarzu, liczba kilometrów sprawia, że rywalizacja jest iście sprinterska i nie wybacza błędów, a konkurencja w klasie Open N jest ogromna. Traktujemy ten start w kategoriach zdobycia doświadczenia, złapania regularności i wykonania pracy, która w przyszłości zaprocentuje poprawą tempa – jeśli przy okazji uda się wywalczyć jakiś wynik, będzie rewelacyjnie – ale nie tylko to jest naszym celem na ten rajd.

Kilka tygodni temu startowaliśmy w Rajdzie Valasska, aby obyć się z większą liczbą kilometrów oesowych i zobaczyć, jak wygląda nasza koncentracja i przygotowanie – wiemy, że mam nad czym pracować.
Na prawym fotelu w Rajdzie Świdnickim oraz przez większość zmagań w cyklu RSMP, będzie mi towarzyszył Jakub Wróbel – bardzo doświadoczny pilot, który ma ogromną wiedzę, wie doskonale nad czym muszę popracować i liczę, że będzie to owocna współpraca. Mój przyjaciel i wieloletni pilot Dariusz Zdanowicz wciąż jest częścią naszego zespołu, będziemy zbierać doświadczenie i jeździć w pozostałych rajdach poza cyklem RSMP.

Dopiero zaczynamy przygodę z Mistrzostwami Polski, ale chcemy wprowadzić do nich trochę świeżości. Planujemy parę nowinek pod kątem medialnym, m.in. będziecie mieli okazję obejrzeć zmagania LIVE❗ z kabiny naszej rajdówki, podczas prologu w Świdnicy.
Zachęcamy wszystkich do śledzenia naszego profilu, zapraszamy też na naszą strefę serwisowa, przygotowaliśmy kilka ciekawych niespodzianek dla kibiców :).

Partnerami naszych startów w tym sezonie są:
Stec POL
Kartony.pl
Stec Karton
Lukas-Trans Transport Międzynarodowy Łukasz Knapiński